Dit U schuimprofiel is gemaakt van gerecycled polyethyleenschuim. Het heeft een uniek model dat speciaal is ontworpen voor het beschermen van de hoeken en randen van kwetsbare platte producten. Denk maar aan (keuken)werkbladen, spiegels, glas, enz.
Dit stevige U-profiel sluit perfect aan rond verschillende diktes en klemt er zich gewoon rond vast. Is de rand van uw spiegel dik of dun? Met dit U-profiel bent u altijd verzekerd van de beste bescherming.
Een U-profiel van gerecycled polyethyleenschuim:
Is zeer plooibaar en sterk schokdempend.
Kan u makkelijk op de gewenste lengte snijden met een snijmesje.
Weerstaat vocht en sterke temperatuurschommelingen.
Is milieuvriendelijk want bevat geen CFC of HCFC. Bovendien is het voor 100% gemaakt van gerecycled materiaal.
Materiaal: polyethyleenschuim met gesloten celstructuur, densiteit 33 kg/m³.
Gemaakt van 100% gerecycled materiaal.
Kleur: blauw-grijs.
Lengte: 2 m.
Bestand tegen vocht.
Weerstaat temperatuurschommelingen van -30 tot +70 °C.
Meer dan 2 miljoen tevreden klanten in heel Europa!
5 / 5
Gemiddelde score van 1 reviewsVoor meer informatie over de kenmerken van de beoordelingen en de mogelijkheid om contact op te nemen met de auteur van de beoordeling, raadpleeg onze Algemene Voorwaarden. De beoordelingen worden gepubliceerd en bewaard voor een periode van vijf jaar. De beoordelingen kunnen niet gewijzigd worden: als een klant zijn beoordeling wil wijzigen, moet hij contact opnemen met Verified Reviews om de bestaande beoordeling te laten verwijderen en een nieuwe te publiceren.
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
U-profiel van 100% gerecycled schuim 35 x 11 mm
1 reviews van klanten
5 / 5
WENDY W.
03/12/2024
Referentie : PROFUR70
Aankoop : 25/11/2024
Mooi en stevig materiaal, perfect om tafelranden te beschermen