• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,4/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering bij aankoop vanaf € 149
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestellen Per referentie

Schuimenvelop 80 g/m²

Vanaf 12,40 € Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop Rajamousse.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
Al onze prijzen
Dit product is beschikbaar in 11  referenties
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Gewicht
in
g
Verpakt
per
Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLA 1016620025,1522,6520,1017,60
PMLB 12211020030,4027,3524,3021,30
PMLC 15211110017,7015,9514,1512,40
PMLCD 18161110019,1017,2015,3013,35
PMLD 18261410023,8021,4019,0516,65
PMLE 21261910026,7024,0521,3518,70
PMLF 21332210030,5527,5024,4521,40
PMLG 24332410034,4529,9527,5524,10
PMLH 26362810041,6037,4532,2029,10
PMLJ 3043427542,2037,9532,7029,55
PMLK 3547717548,3543,5038,7033,85
 
Aanbevolen voor u
Luchtkussenenvelop Rajabul
Luchtkussenenvelop Rajabul
11 referenties
Vanaf 9,95 € Excl. BTW
Airkraft bag-in-bag luchtkussenenvelop wit, met zelfklevende sluiting
Airkraft bag-in-bag luchtkussenenvelop wit, met zelfklevende sluiting
9 referenties
Vanaf 11,95 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Rajabul in bruin papier, kwaliteit 80g/m²
Luchtkussenenvelop Rajabul in bruin papier, kwaliteit 80g/m²
11 referenties
Vanaf 9,95 € Excl. BTW
Voordelige bruine kartonnen envelop
Voordelige bruine kartonnen envelop
7 referenties
Vanaf 21,65 € Excl. BTW

Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop Rajamousse is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Rajamousse witte schuimenveloppen:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.
Bestaan in 5 formaten.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 90 g/m²
  • Kleur: wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
  • 5 formaten: A3, A4, A5+, A6, …

Anderen kochten ook
Schuimenvelop Rajamousse met zelfklevende sluiting
Schuimenvelop Rajamousse met zelfklevende sluiting
11 referenties
Vanaf 36,90 € Excl. BTW
Kartonnen dozen voor picking
Kartonnen dozen voor picking
4 referenties
Vanaf 1,04 € Excl. BTW
Witte extra platte dozen
Witte extra platte dozen
14 referenties
Vanaf 0,41 € Excl. BTW
Bruine boekverpakking, met zelfklevende sluiting en variabele vulhoogte
Bruine boekverpakking, met zelfklevende sluiting en variabele vulhoogte
8 referenties
Vanaf 0,60 € Excl. BTW
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes Printlist, 60 micron
NIEUWIGHEID
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes Printlist, 60 micron
8 referenties
Vanaf 7,70 € Excl. BTW
Gripzakje met witte schrijfstroken 60 micron
Gripzakje met witte schrijfstroken 60 micron
22 referenties
Vanaf 24,10 € Excl. BTW