• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit 80 g/m²

(11 referenties)
Tot -30%
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
 

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pakTot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLD 1826801410023,8021,4019,0516,65
PMLC 1521801110017,7015,9514,1512,40
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLE 2126801910026,7024,0521,3518,70
PMLH 2636802810041,6037,4532,2029,10
PMLA 101680620025,1522,6520,1017,60
PMLG 2433802410034,4530,9527,5524,10
PMLF 2133802210030,5527,5024,4521,40
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
Tot -30% NIEUWIGHEID
Schuimenvelop versterkte kwaliteit 135 g/m²
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
Tot -25% NIEUWIGHEID
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
Vanaf 19,95 € Excl. BTW
PROMO  Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
Tot -30%
PROMO Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - bruin
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
Tot -30%
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
Vanaf 30,10 € Excl. BTW
PROMO Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
Tot -30%
PROMO Luchtkussenenvelop Eco 80 g/m² - wit
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycled
Tot -25% NIEUWIGHEID
Gewatteerde papieren envelop 65% gerecycled
Vanaf 25,50 € Excl. BTW
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
Tot -25%
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
Vanaf 23,95 € Excl. BTW
Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
Tot -30%
Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
Vanaf 46,85 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Witte schuimenveloppen van RAJA:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Anderen kochten ook
Envelop Tyvek®
Tot -20% NIEUWIGHEID
Envelop Tyvek®
4 referenties
Vanaf 25,95 € Excl. BTW
Bedrukte schuimenvelop
Tot -30%
Bedrukte schuimenvelop
6 referenties
Vanaf 166,60 € Excl. BTW
Bruine vlakkartonnen envelop met zelfklevende sluiting - opening korte zijde
Tot -30% NIEUWIGHEID
Bruine vlakkartonnen envelop met zelfklevende sluiting - opening korte zijde
8 referenties
Vanaf 22,95 € Excl. BTW
Witte vlakkartonnen enveloppen met zelfklevende sluiting - opening korte zijdeg
Tot -30% NIEUWIGHEID
Witte vlakkartonnen enveloppen met zelfklevende sluiting - opening korte zijdeg
8 referenties
Vanaf 28,10 € Excl. BTW
Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
Tot -25%
Megabulle plastic luchtkussenenvelop met grote noppen
4 referenties
Vanaf 16,90 € Excl. BTW
Bedrukte luchtkussenenveloppen
Tot -30%
Bedrukte luchtkussenenveloppen
6 referenties
Vanaf 193,20 € Excl. BTW