• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit

(11 referenties)
Tot -30%
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop Rajamousse.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
 

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pakTot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLD 1826801410023,8021,4019,0516,65
PMLC 1521801110017,7015,9514,1512,40
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLE 2126801910026,7024,0521,3518,70
PMLH 2636802810041,6037,4532,2029,10
PMLA 101680620025,1522,6520,1017,60
PMLG 2433802410034,4529,9527,5524,10
PMLF 2133802210030,5527,5024,4521,40
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
Bruine akte-envelop met zelfklevende sluiting
Tot -20%
Bruine akte-envelop met zelfklevende sluiting
Vanaf 21,55 € Excl. BTW
Ondoorzichtige plastic envelop voor machinale verwerking
Tot -20% NIEUWIGHEID
Ondoorzichtige plastic envelop voor machinale verwerking
Vanaf 47,15 € Excl. BTW
Gewatteerde papieren envelop Jiffy Green
Tot -25% NIEUWIGHEID
Gewatteerde papieren envelop Jiffy Green
Vanaf 25,50 € Excl. BTW
Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
Tot -30%
Supersterke ondoorzichtige plastic envelop
Vanaf 46,85 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop Rajamousse is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Rajamousse witte schuimenveloppen:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Anderen kochten ook
Schuimenvelop versterkte kwaliteit
Tot -30% NIEUWIGHEID
Schuimenvelop versterkte kwaliteit
11 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
Tot -25% NIEUWIGHEID
Arofol Poly plastic luchtkussenenvelop
8 referenties
Vanaf 19,95 € Excl. BTW
Bruine luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
Tot -30%
Bruine luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
Tot -30%
Luchtkussenenvelop 135 g/m²
7 referenties
Vanaf 30,10 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
Tot -30%
Luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
Tot -25%
Arofol Win luchtkussenenvelop met venster
2 referenties
Vanaf 23,95 € Excl. BTW