• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,4/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf €200 €149
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop Raja

(11 referenties)
logo_Raja
Tot -30%
Vanaf  12,90 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 6 per 12
PMLA 101680620026,1523,5520,9018,30
PMLB 1221801020031,5528,4025,2522,10
PMLC 1521801110018,4016,5514,7012,90
PMLCD 1816801110019,8517,8515,9013,90
PMLD 1826801410024,7522,2519,8017,30
PMLE 2126801910027,7024,9522,1519,40
PMLF 2133802210031,7528,6025,4022,25
PMLG 2433802410035,6532,1028,5024,95
PMLH 2636802810043,2038,9033,4530,25
PMLJ 304380427543,8539,4533,9530,70
PMLK 354780717550,2545,2540,2035,15
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m².
  • Kleur: extra wit.
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde: gelamineerd met 2,5 mm dik polyethyleenschuim.
Klantbeoordelingen
Meest recente klantboordeling
Sterke, handige enveloppen: de beste in hun soort.
Door Anoniem op 20-2-21 12:51 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLD