• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop standaardkwaliteit

(11 referenties)
Vanaf  12,40 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop Rajamousse.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
 

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verpakt
per

Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLA 101680620025,1522,6520,1017,60
PMLB 1221801020030,4027,3524,3021,30
PMLC 1521801110017,7015,9514,1512,40
PMLCD 1816801110019,1017,2015,3013,35
PMLD 1826801410023,8021,4019,0516,65
PMLE 2126801910026,7024,0521,3518,70
PMLF 2133802210030,5527,5024,4521,40
PMLG 2433802410034,4529,9527,5524,10
PMLH 2636802810041,6037,4532,2029,10
PMLJ 304380427542,2037,9532,7029,55
PMLK 354780717548,3543,5038,7033,85
Aanbevolen voor u
Schuimenvelop versterkte kwaliteit
NIEUWIGHEID
Schuimenvelop versterkte kwaliteit
11 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Bruine luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
Bruine luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Bruine akte-envelop met zelfklevende sluiting
Bruine akte-envelop met zelfklevende sluiting
2 referenties
Vanaf 21,55 € Excl. BTW
Luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
Luchtkussenenvelop Rajabul Eco 80 g/m²
11 referenties
Vanaf 10,25 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop Rajamousse is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Rajamousse witte schuimenveloppen:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m²
  • Kleur: extra wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
Anderen kochten ook
Witte brievenbusdoos met bovenklep en zelfklevende sluiting
Witte brievenbusdoos met bovenklep en zelfklevende sluiting
2 referenties
Vanaf 0,50 € Excl. BTW
Extra platte witte doos
Extra platte witte doos
14 referenties
Vanaf 0,42 € Excl. BTW
Minidraagtas van kraftpapier
Minidraagtas van kraftpapier
2 referenties
Vanaf 12,60 € Excl. BTW
Bruine brievenbusdoos met bovenklep en zelfklevende sluiting
Bruine brievenbusdoos met bovenklep en zelfklevende sluiting
2 referenties
Vanaf 0,42 € Excl. BTW
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes in dispenserdoos, 60 micron
NIEUWIGHEID
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes in dispenserdoos, 60 micron
9 referenties
Vanaf 7,70 € Excl. BTW
Pickingdoos in enkelgolfkarton
Pickingdoos in enkelgolfkarton
4 referenties
Vanaf 1,04 € Excl. BTW