• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,3/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf €200 €149
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Schuimenvelop Raja

(11 referenties)
logo_Raja
Tot -30%
Vanaf  13,20 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
...lees meer
Ontdek deze referentie op pagina 127 in uw algemene catalogus

 
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Kwaliteit
in
g/m²
Gewicht
in
g
Verp.
eenheid
(VE)
Aantal
VE
per
pallet

Prijs per pak Tot
- 30%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 6 per 12
PMLA 10168062003026,9024,2021,5018,85
PMLB 122180102002432,4529,2025,9522,70
PMLC 152180111003218,8516,9515,0513,20
PMLCD 181680111004020,4518,4016,3514,30
PMLD 182680141002425,4522,9020,3517,80
PMLE 212680191002428,5025,6522,8019,95
PMLF 213380221001832,6529,4026,1022,90
PMLG 243380241001636,5532,9029,2025,60
PMLH 263680281001644,4539,9534,4031,10
PMLJ 30438042751245,1040,6034,9531,60
PMLK 35478071751251,7046,5541,3536,20
Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop van RAJA is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 2,5 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 80 g/m².
  • Kleur: extra wit.
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde: gelamineerd met 2,5 mm dik polyethyleenschuim.
  • Kras- en schokbestendig: voorzien van een zachte schuimlaag. Houdt uw producten op hun plaats en absorbeert schokken.
  • Stevig: het schuim is volledig vastgekleefd en blijft perfect op z'n plaats.
  • Licht: bespaar op uw verzendkosten.
  • De papieren envelop is FSC-gecertificeerd.
Klantbeoordelingen
Meest recente klantboordeling
Sterke, handige enveloppen: de beste in hun soort.
Door Anoniem op 20-2-21 12:51 - Geverifieerde aankoop door eKomi eKomi
Referentie : PMLD