• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 100% tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24u Gratis levering bij aankoop vanaf € 200
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestellen Per referentie

Schuimenvelop 80 g/m²

  • Schuimenvelop 80 g/m²
Vanaf 12,05 € Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Verzend kwetsbare producten goed beschermd in een witte schuimenvelop Rajamousse.
  • Met zelfklevende sluiting met beschermstrip.
  • Binnenzijde bekleed met zacht en soepel schuim.
  • Keuze uit diverse formaten.
Al onze prijzen
Dit product is beschikbaar in 11 referenties
Bestelcode
Opening
binnenafmeting
in
cm
Hoogte
binnenafmeting
in
cm
Gewicht
in
g
Verpakt
per
Prijs per pakTot
- 30%
Hoeveelheid
per 1per 3per 6per 12
PMLA 1016620024,4521,9519,5517,10
PMLB 12211020029,5026,5523,6020,65
PMLC 15211110017,2015,5013,7512,05
PMLCD 18161110018,5516,7014,8512,95
PMLD 18261410023,1020,8018,5016,15
PMLE 21261910025,9023,3020,7018,15
PMLF 21332210029,6526,7023,7020,75
PMLG 24332410033,4530,1026,7523,40
PMLH 26362810040,4036,3531,2528,30
PMLJ 3043427540,9536,8531,7528,65
PMLK 3547717546,9542,2537,5532,85

Gedetailleerde beschrijving

De beste prijs-kwaliteitverhouding!

Het gewicht van een zachte witte schuimevelop Rajamousse is erg laag. Hierdoor blijven uw zendingen licht en kan u besparen op verzendkosten. Witte schuimenveloppen zijn standingvol en geven een meerwaarde aan uw zendingen.

De binnenzijde van een schuimenvelop is bekleed met 3 mm dik soepel polyethyleenschuim. Dit voorkomt krassen op het kwetsbare oppervlak van delicate producten.

Rajamousse witte schuimenveloppen:

Zijn voordelig en licht.
Zorgen voor een mooie verpakking.
Sluiten met een zelfklevende sluiting met beschermstrip.
Bestaan in 5 formaten.

  • Materiaal: wit papier, kwaliteit 90 g/m²
  • Kleur: wit
  • Sluiting: zelfklevende sluiting met beschermstrip
  • Binnenzijde: gelamineerd met 3 mm dik polyethyleenschuim
  • 5 formaten: A3, A4, A5+, A6, …