• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

(7 referenties)
Tot -20%Partnerproduct
Vanaf  13,75 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Blog RAJA: Keuzegids voor magazijnetiketten.
  • Hang aan elk product dat moet gelabeld worden een wit Amerikaans etiket.
  • Vervaardigd uit stevig wit papier, 160 g/m².
  • Veel ruimte voor aantekeningen.
...lees meer
Milieuvriendelijk product

 
Bestelcode
Kleur
Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 5
 26BLSF wit6426100017,2015,5013,75
 38BLSF wit8038100018,7016,8514,95
 44BLSF wit9044100021,4519,3017,15
 51BLSF wit10051100023,1520,8518,50
 63BLSF wit12563100029,5026,5523,60
 70BLSF wit14070100035,2531,7528,20
 160BLSF wit16080100040,6036,5532,50
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
Tot -10%
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
Vanaf 7,90 € Excl. BTW
Metaaldraad
Tot -10%
Metaaldraad
Vanaf 19,70 € Excl. BTW
Magnetische etikethouders op rol
Tot -10%
Magnetische etikethouders op rol
Vanaf 26,95 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Tot -20% PARTNERPRODUCT
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Vanaf 12,90 € Excl. BTW
Verzendetiketten voor pallets
Tot -20%
Verzendetiketten voor pallets
Vanaf 8,15 € Excl. BTW
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
Tot -20%
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
Vanaf 39,35 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Tot -20%
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Vanaf 15,30 € Excl. BTW
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
Tot -20%
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van RAJA en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

  • 
Recyclebaar_nl_NL
  • 
FSC_nl_NL
Anderen kochten ook
Veiligheidssluiting met permanente sluiting
Tot -10%
Veiligheidssluiting met permanente sluiting
4 referenties
Vanaf 15,55 € Excl. BTW
Mobiele afvalcontainer
Tot -10%
Mobiele afvalcontainer
4 referenties
Vanaf 46,15 € Excl. BTW
Opruiming: Enkelgolfdoos met automatische bodem
Tot -30% OPRUIMING
Opruiming: Enkelgolfdoos met automatische bodem
1 referentie
Vanaf 1,81 € Excl. BTW
Veiligheidshelm Airwing UVEX
Tot -10%
Veiligheidshelm Airwing UVEX
3 referenties
Vanaf 15,55 € Excl. BTW
Kist voor gevaarlijke producten
Tot -15%
Kist voor gevaarlijke producten
4 referenties
Vanaf 43,75 € Excl. BTW
Onyx viltstiften BIC met kegelvormige punt
Tot -25% OPRUIMING
Onyx viltstiften BIC met kegelvormige punt
3 referenties
Vanaf 1,25 € Excl. BTW 1,62 € Excl. BTW