• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,4/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf €200 €149
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Amerikaans hanglabel wit

(7 referenties)
Tot -20%
Vanaf  14,90 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Milieuvriendelijk product

 
Bestelcode
Kleur
Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1 per 3 per 5
 26BLSF wit6426100018,6016,7514,90
 38BLSF wit8038100020,2518,2516,20
 44BLSF wit9044100023,2020,9018,55
 51BLSF wit10051100025,1022,6020,10
 63BLSF wit12563100031,9528,7525,55
 70BLSF wit14070100038,1034,3030,50
 160BLSF wit16080100043,9039,5035,10
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines.

Witte Amerikaanse hanglabels van stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische labels voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans hanglabel heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m².
  • Kleur: wit.
  • Schuin gesneden hoeken.
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring.
  • Geleverd zonder labeldraad.


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van RAJA en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

  • 
Recyclebaar_nl_NL