• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24 uur vanaf € 200 aankoopbedrag
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

(7 referenties)
Tot -20%Partnerproduct
Vanaf  13,75 €  Excl. BTW
...lees meer

Samen met u zet RAJA zich in!

€ 1 donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Meer weten
Milieuvriendelijk product
 

 
Bestelcode
Kleur
Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verp.
eenheid
(VE)

Prijs per doosTot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
   51BLSF wit10051100023,1520,8518,50
   160BLSF wit16080100040,6036,5532,50
   38BLSF wit8038100018,7016,8514,95
   63BLSF wit12563100029,5026,5523,60
   44BLSF wit9044100021,4519,3017,15
   70BLSF wit14070100035,2531,7528,20
   26BLSF wit6426100017,2015,5013,75
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
Tot -10%
Pins en naalden voor textieltang SAGA68S
Vanaf 7,90 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Tot -20% PARTNERPRODUCT
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Vanaf 12,90 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Tot -20%
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Vanaf 15,30 € Excl. BTW
Verzendetiketten voor pallets
Tot -20%
Verzendetiketten voor pallets
Vanaf 8,15 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van RAJA en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

  • 
Recyclebaar_nl_NL
  • 
FSC_nl_NL
Anderen kochten ook
Mobiele afvalcontainer
Tot -10%
Mobiele afvalcontainer
4 referenties
Vanaf 46,15 € Excl. BTW
Veiligheidshelm Airwing UVEX
Tot -10%
Veiligheidshelm Airwing UVEX
3 referenties
Vanaf 15,55 € Excl. BTW
Plat plastic zakje
Tot -10%
Plat plastic zakje
4 referenties
Vanaf 37,05 € Excl. BTW
Kist voor gevaarlijke producten
Tot -15%
Kist voor gevaarlijke producten
4 referenties
Vanaf 43,75 € Excl. BTW
Zware inkommat Best
Zware inkommat Best
3 referenties
Vanaf 24,95 € Excl. BTW
Onyx viltstiften BIC met kegelvormige punt
Tot -10%
Onyx viltstiften BIC met kegelvormige punt
3 referenties
Vanaf 1,58 € Excl. BTW