• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,5/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering bij aankoop vanaf € 149
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

Vanaf 13,30 € Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Femmes et Environnement

Samen met u zet Rajapack zich in!

1€ donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Al onze prijzen
Dit product is beschikbaar in 7  referenties
Bestelcode
Kleur Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verpakt
per
Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
26BLSF wit6426100016,6514,9513,30
38BLSF wit8038100018,1516,3514,50
44BLSF wit9044100020,7518,7016,60
51BLSF wit10051100022,4520,2017,95
63BLSF wit12563100028,5525,7022,85
70BLSF wit14070100034,1030,7027,30
160BLSF wit16080100039,3535,4031,50
Dit product neemt deel aan het actieprogramma Vrouwen en Milieu
 
Aanbevolen voor u
Verpakkingsetiketten - Waarschuwingen
Verpakkingsetiketten - Waarschuwingen
22 referenties
Vanaf 7,85 € Excl. BTW
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes, 60 micron
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes, 60 micron
22 referenties
Vanaf 22,25 € Excl. BTW
Transparante zelfklevende documentenhoesjes Rajalist, 60 micron
Transparante zelfklevende documentenhoesjes Rajalist, 60 micron
7 referenties
Vanaf 22,25 € Excl. BTW
Minipack van 250 transparante documentenhoesjes
Minipack van 250 transparante documentenhoesjes
3 referenties
Vanaf 16,95 € Excl. BTW

Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van Rajapack en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto

Anderen kochten ook
Mobiele afvalcontainer
Mobiele afvalcontainer
4 referenties
Vanaf 46,15 € Excl. BTW
Airwing veiligheidshelm
Airwing veiligheidshelm
3 referenties
Vanaf 15,10 € Excl. BTW
Zware inkommat Best
Zware inkommat Best
3 referenties
Vanaf 24,95 € Excl. BTW
Plat plastic zakje
Plat plastic zakje
4 referenties
Vanaf 37,05 € Excl. BTW
Kist voor gevaarlijke producten
NIEUWIGHEID
Kist voor gevaarlijke producten
4 referenties
Vanaf 42,45 € Excl. BTW
Houten magazijnwagen en dubbele kopwandwagens
Houten magazijnwagen en dubbele kopwandwagens
3 referenties
Vanaf 259,00 € Excl. BTW