• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 100% tevreden of geld terug
  • Gratis levering binnen 24u Gratis levering bij aankoop vanaf € 200
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestellen Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

  • Witte Amerikaanse etiketten zonder binders
Vanaf 12,30 € Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
  • Hang aan elk product dat moet gelabeld worden een wit Amerikaans etiket.
  • Vervaardigd uit stevig wit papier, 160 g/m².
  • 2 schuin afgesneden hoeken en een perforatie met versterkingsring.
  • Veel ruimte voor aantekeningen.
Al onze prijzen
Dit product is beschikbaar in 7 referenties
Bestelcode
Kleur Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verpakt
per
Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
26BLSF wit6426100015,4013,8512,30
38BLSF wit8038100016,7515,0513,40
44BLSF wit9044100019,2017,3015,35
51BLSF wit10051100020,4518,4016,35
63BLSF wit12563100026,3523,7021,10
70BLSF wit14070100031,5028,3525,20
160BLSF wit16080100035,9532,3528,75
Dit product neemt deel aan het actieprogramma Vrouwen en Milieu
 

Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders
  • 
NL-AFE-picto