• 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
  • Grote bestellingen? Gratis en snelle offerte
  • 4,6/5
    Tevreden of geld terug
  • 1ste bestelling? Gratis levering vanaf €149
logo raja 0800-224 24 24 Gratis van 8.30 u tot 17.30 u
0,00 € Geen artikel
Bestelling Per referentie

Witte Amerikaanse etiketten zonder binders

(7 referenties)
Vanaf  13,75 €  Excl. BTW
Alle prijzen tonen
Geleverd in 24u
...lees meer
Femmes et Environnement

Samen met u zet Rajapack zich in!

1€ donatie per aankoop van een pak ter ondersteuning van het project Vrouwen en Milieu

Bestelcode
Kleur Hoogte
in
mm
Breedte
in
mm
Verpakt
per
Prijs per doos Tot
- 20%
Hoeveelheid
per 1per 3per 5
26BLSF wit6426100017,2015,5013,75
38BLSF wit8038100018,7016,8514,95
44BLSF wit9044100021,4519,3017,15
51BLSF wit10051100023,1520,8518,50
63BLSF wit12563100029,5026,5523,60
70BLSF wit14070100035,2531,7528,20
160BLSF wit16080100040,6036,5532,50
Dit product neemt deel aan het actieprogramma Vrouwen en Milieu
 
Aanbevolen voor u
Verpakkingsetiketten - Waarschuwingen
Verpakkingsetiketten - Waarschuwingen
22 referenties
Vanaf 8,15 € Excl. BTW
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes, 60 micron
Bedrukte zelfklevende documentenhoesjes, 60 micron
22 referenties
Vanaf 22,25 € Excl. BTW
Herbruikbare signaaletiketten
Herbruikbare signaaletiketten
49 referenties
Vanaf 2,55 € Excl. BTW
Transparante zelfklevende documentenhoesjes Rajalist, 60 micron
Transparante zelfklevende documentenhoesjes Rajalist, 60 micron
7 referenties
Vanaf 22,25 € Excl. BTW
Gedetailleerde beschrijving

De ideale labels voor uw producten, verpakkingen en machines

Witte Amerikaanse etiketten in stevig dik papier zijn perfect beschrijfbaar en bieden veel ruimte voor informatie. Het zijn zéér praktische etiketten voor elk product dat van een label moet voorzien worden in uw winkel, magazijn of fabriek.

Elk Amerikaans etiket heeft bovenaan een versterkte perforatie met een diameter van 5 mm. Hier kan u makkelijk een binder doorsteken, een touwtje of een elastiekje, om het etiket te bevestigen. Dit werkt handig en snel en laat toe om een label vast te maken aan om het even welk product of verpakking.

Witte Amerikaanse etiketten:

Hebben bovenaan twee schuin afgesneden hoeken.
Worden geleverd zonder binders.

  • Materiaal: stevig papier, 160 g/m²
  • Kleur: wit
  • Schuin gesneden hoeken
  • Perforatie Ø 5 mm met versterkingsring
  • Geleverd zonder binders


Ontdek alle verpakkingstips op onze blog!

Bezoek de blog van Rajapack en blijf op de hoogte van de laatste tips over verpakkingen, e-commerce en logistiek.
Lokaliseer en identificeer al je gestockeerde producten snel en efficiënt dankzij onze magazijnetiketten.
  • 
NL-AFE-picto
Anderen kochten ook
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
Witte Amerikaanse etiketten met metalen binders
7 referenties
Vanaf 39,35 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
7 referenties
Vanaf 12,90 € Excl. BTW
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
Amerikaans etiket zonder metaaldraad
15 referenties
Vanaf 15,30 € Excl. BTW
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
Standaard Amerikaanse etiketten, gebroken wit
7 referenties
Vanaf 37,75 € Excl. BTW
Industrieel etiket in metaal
Industrieel etiket in metaal
3 referenties
Vanaf 9,70 € Excl. BTW
Industriële etiketten PVC
NIEUWIGHEID
Industriële etiketten PVC
18 referenties
Vanaf 37,10 € Excl. BTW